Tuesday, March 1, 2016

Sulailma lumekoristus

Vabariigi aastapäevale eelnenud nädalavahetusel olid sulailmad. Lund oli selleks ajaks jälle üsna palju maha sadanud. See andis meile innustust viia lumekoristus uuele tasemele. Otsustasime Viirele õues mängimiseks lumemaja ehitada. Alustuseks veeretasime käidavama ja sõidetavama tee peal laiutavast lumest nii suured lumepallid kui jaksasime.
Sättisime pallid üksteise kõrvale
ja kui neid juba piisavalt palju koos oli, asusime pallide vahele jäänud tühimikke täitma, et tuul majast läbi ei puhuks. Viire oli nõu ja jõuga abiks ning tõi kaugemalt kelguga lund juurde, sest maja ümbert oli see juba otsa saanud...
Tema soovide kohaselt varustasime maja uksega, kust majja siseneda ning aknaga, mis lõppkokkuvõttes hakkas hoopis turnimispuu ülesannet täitma. Kuuri all tuhnides leidsime veel midagi vana uksejäänuse sarnast, mis sai osale lumemajast katuseks. Ülejäänu jätsime pealt lahti, et oleks rohkem ronimisruumi.
Maja väljast
Maja seest
Üldiselt võib projekti lugeda kordaläinuks nii seetõttu, et saime üheskoos kvaliteetaega veeta kui ka seetõttu, et meie tegevusel oli lausa kaks käegakatsutavat tulemit: Viire lumemaja ning lumest võrdlemisi puhas õu.
Enne ja pärast
 Loomulikult hakkas juba sama õhtul uuesti lund sadama...

No comments:

Post a Comment