Septembri alguses ikka üks nädalavahetus oli, mil saime õues mütata ja veel üsna ilusaid ilmasid nautida. Uudistasime heinapalle, mis hea naabri abiga meie heinamaale olid tekkinud, ja võtsime porgandeid.
Oktoobri alguses hakkas sügis oma saabumisest märku andma.
Kuu keskel kui Portugali tuhapilved Eesti ilma tumedaks tegid, sadas meilgi musta vihma.
Kuu teises pooles sai lehtedes sahistada...
Detsembri alguses - kohe 1. detsembril - tuli lõpuks ka kauaoodatud lumi. Mina olin muidugi tööl, aga sain vähemalt loodusringi lastega õue lumekindlust ehitama minna. Ülejäänud pere sattus sel päeval kodus olema. Nemad meisterdasid valmis ühe korraliku lumememme. Vaikselt tekkis lootus valgetele jõuludele...
... aga jõulud tulid mustad: krõbedad küll, aga traditsiooniliselt ilma lumeta.
Ja jõudsingi ringiga uude aastasse välja :)











No comments:
Post a Comment